Методичні вказівки за темою "Сигнали та процеси в електроніці"

UK: Наведені методичні вказівки до лабораторних робіт “Сигнали та процеси в електроніці". EN: These guidelines for laboratory work "Signal and processes in electronics". RU: Приведены методические указания к лабораторным работам “Сигналы и процессы в электронике".

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисциплін "Сигнали та процеси в електроніці" для студентів з напряму підготовки 6.170101 "Безпека інформаційних і комунікаційних систем" та "Сигнали та процеси в телекомунік. системах" : для студ. з напряму підготовки 6.170102 "Системи технічного захисту інформації" всіх форм навч. із застосув. програмн. комплексу Electronics Workbench / уклад. С. І. Лізунов. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2010. - 38 с.

модуляція, детектування, кодування, modulation, detection, coding, модуляция, детектирование, кодирование