Методичні рекомендації та вказівки до виконання магістерської дипломної роботи для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» освітньо-професійної програми (спеціалізації) «Композиційні та порошкові матеріали, покриття»

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання магістерської дипломної роботи для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» EN: Methodical recommendations and instructions for the master's degree work of specialty 132"Materials Science" in the educational-professional program (specialization) "Composite and powder materials, coatings"

Методичні вказівки до виконання магістерської дипломної роботи для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» усіх форм навчання. / Укл.: О.А. Мітяєв, В.М. Плескач. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2024. - 33 с.

композиційний матеріал, порошкова суміш, адитивні технології, матриця, composite material, powder mixture, additive technologies, matrix