Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Проектування технологічних процесів виробництва електричних та електронних апаратів»

UK: Інформація для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Проектування технологічних процесів виробництва електричних та електронних апаратів» EN: Information for the performance of laboratory work in the discipline «Design of technological processes for the production of electrical and electronic apparatuses»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Проектування технологічних процесів виробництва електричних та електронних апаратів" для студентів всіх форм навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електричні та електронні апарати») з англійською мовою навчання. Укл.: В. В. Василевський. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 42 с.

технологічний процес, виробництво, технологічна операція, режим різання, technological process, manufacturing, technological operation, cutting mode