Лабораторні роботи з програмування на мові С++. Простійші функції. Прийоми використання різних функцій. Покажчики на функції. Багатофайлова компіляція

UK: Наведені методичні матеріали та вказівки до виконання лабораторних робіт "Робота з функціями" із дисципліни "Програмування" EN: Methodical materials and instructions for performing laboratory work "Work with functions" in the discipline "Programming" are given. RU: Приведены методические материалы и указания к выполнению лабораторных работ "Работа с функциями" по дисциплине "Программирование".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт із дисципліни "Програмування" для студентів спеціальності 123 "Комп’ютерна інженерія" усіх форм навчання. Робота з функціями / уклад.: Н.В. Луценко. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2020. – 30 с..

визначення функції, прототип функції, виклик функції, перевантажені функції, покажчик на функцію, багатофайлова компіляція, determining the function, prototype function, function call, overloaded functions, function pointer, multi-file compilationbasic data types, определение функции, прототип функции, вызов функции, перегруженные функции, указатель на функцию, многофайловая компиляция