UK: Містить теоретичні питання та розрахунково-графічні завдання з курсу “Дискретна математика” за темою: теорія графів для студентів комп’ютерних спеціальностей денної форми навчання. EN: Contains theoretical questions and computational and graphical tasks from the course "Discrete Mathematics" on the topic: graph theory for full-time computer majors.

Методичні вказівки та розрахунково-графічні завдання з дисципліни “Дискретна математика” за темою: «Теорія графів» для студентів комп’ютерних спеціальностей денної форми навчання / Укл.: І. С. Пожуєва, Т.І. Левицька. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2024. – 72 с.

дискретна математика, теорія графів, алгоритм, потік, Discrete Math, graph theory, algorithm, flow