Індивідуальні завдання з дисципліни «Облік зовнішньоекономічної діяльності»

UK: Містить тематику індивідуальних навчально-дослідних завдань для поглибленого вивчення дисципліни, методичні вказівки до їх виконання, критерії оцінювання EN: Contains the subjects of individual teaching and research tasks for in-depth study of discipline, methodical instructions for their implementation, criteria for evaluation. RU: Содержит тематику индивидуальных учебно-исследовательских задач для углубленного изучения дисциплины, методические указания к их выполнению, критерии оценки.

Методичні вказівки до виконання індивідуального навчально-дослідного завдання з дисципліни «Облік зовнішньоекономічної діяльності» для студентів напряму підготовки 7.03050901 та 8.03050901 «Облік і аудит» денної форми навчання / уклад. В. М. Помулева – Запоріжжя : ЗНТУ, - 2013. - 26 с.

зовнішньоекономічна діяльність, експорт, імпорт, облік, курсові різниці, монетарні статті балансу, foreign trade, exports, imports, accounting, foreign exchange differences, monetary balance sheet items, внешнеэкономическая деятельность, экспорт, импорт, учет, курсовые разницы, монетарные статьи баланса