No Thumbnail Available

UK: У бакалаврській роботі проаналізовано особливості впливу різних станів агресивності на різні стани тривожності у школярів підліткового віку у вітчизняних і зарубіжних наукових працях. Емпірично досліджено особливості впливу різних станів агресивності на різні стани тривожності. Розроблено практичні рекомендації для шкільних психологів з регуляції станів тривожності з урахуванням їх зв’язку зі станами агресивності. EN: The bachelor's thesis analyses the peculiarities of the influence of different states of aggression on different states of anxiety in adolescent schoolchildren in domestic and foreign scientific works. The peculiarities of the influence of different states of aggression on different states of anxiety were empirically investigated. Practical recommendations for school psychologists on the regulation of anxiety states, taking into account their connection with aggression states, are developed.

Івченко С.С. Особливості впливу агресивності на рівень тривожності школярів підліткового віку: бакалаврська робота / С.С. Івченко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 85 c.

агресія, агресивність, тривога, aggression, anxiety, anxiousness