Робоча програма з технології інструментального виробництва

UK: Наведена робоча навчальна програма по різальному інструменту з дисципліни «Технологія інструментального виробництва» EN: An executable educational code over is brought on a cutting instrument from discipline the «Тechnology of instrumental production» RU: Приведена рабочая учебная программа по режущему инструменту дисциплины «Технология инструментального производства»

Робоча програма навчальної дисципліни «Технологія інструментального виробництва»для студентів спеціальності 7 (8).05050301 «Металорізальні верстати та системи» / Циганов В. В. - Запоріжжя : ЗДТУ, 2019. - 11 с.

технологія, поверхні, кінематика рухів, заготовка, різання, кріплення інструменту, оброблена поверхня, виробництво, technology, surfaces, kinematics of motions, purveyance, cutting, fastening of instrument, treated surface, production, технология, поверхности, кинематика движений, заготовка, резание, крепление инструмента, обрабатываемая поверхность, производство