UK: В роботі розробили спеціальну конструкції фрези та технологію на виготовлення деталі «Кришка» EN: In the work, we developed a special design of the cutter and technology for the manufacture of the part “Cover” RU: В работе разработали специальную конструкции фрезы и технологию на изготовление детали «Крышка»

Бондаренко В.А. Розробка конструкції та технологія виготовлення спеціальної фрези для дослідження динамічних процесів при кінцевому фрезеруванні : магістерська робота / Бондаренко В.А. - Запоріжжя : Національний університет «Запорізька політехніка», 2019 – 107 c.

деталь, фреза, заготівля, верстат, налагодження, Detail, milling cutter, harvesting, machine, customization, деталь, фреза