Навчальний посібник «Гідравліка машинотракторних агрегатів»

UK: Навчальний посібник призначений для набуття студентом теоретичних знань з принципів та загальних положень об'ємного гідроприводу. В посібнику наведено основні відомості про гідромашини, гідроапаратуру, фільтри робочої рідини, що використовуються в гідроприводах машинотракторних агрегатів. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The training manual is intended to provide the student with theoretical knowledge of the principles and general provisions of volumetric hydraulic drive. The manual provides basic information on the hydraulic machine, hydraulic equipment, working fluid filters used in hydraulic drives of machinery and tractor units. This manual is intended for students studying in the field of industrial engineering. RU: Учебное пособие предназначено для получения студентом теоретических знаний по принципам и общим положениям объемного гидропривода. В руководстве приведены основные сведения о гидромашине, гидроаппаратуре, фильтрах рабочей жидкости, используемых в гидроприводах машинотракторных агрегатов. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Гідравліка машинотракторних агрегатів : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 160 с.

Гідропривід, Машинотракторний агрегат, Робоча рідина, Hydraulic drive, Machine-tractor unit, Working fluid, Гидропривод, Машинотракторный агрегат, Машинотракторный агрегат