Самостійні роботи з технології інструментального виробництва

UK: Наведені методичні рекомендації на виконання самостійної роботи з дисципліни «Технологія інструментального виробництва» EN: Вrought methodical recommendations over on implementation of independent work of from discipline the of «Тechnology of of instrumental production» RU: Приведены методические рекомендации на проведение самостоятельной работы по дисциплине «Технология инструментального производства»

Методичні вказівки на виконання самостійної роботи з дисципліни «Технологія інструментального виробництва»для студентів спеціальності 7 (8).05050301 «Металорізальні верстати та системи» / Циганов В. В. - Запоріжжя : ЗДТУ, 2019. - 22 с.

технологія, поверхні, кінематика рухів, заготовка, різання, кріплення інструменту, оброблена поверхня, виробництво, technology, surfaces, kinematics of motions, purveyance, cutting, fastening of instrument, treated surface, production, технология, поверхности, кинематика движений, заготовка, резание, крепление инструмента, обрабатываемая поверхность, производство