UK: Наведені робоча програма дисципліни, рекомендації щодо вивчення дисципліни, завдання до контрольних робіт з дисципліни "Основи САПР в автомобілебудуванні" EN: Educational program discipline, recommendations for the study of the discipline, tasks for examinations on the discipline "Fundamentals of the CAD systems in the automotive industry" RU: Приведены учебная программа дисциплины, рекомендации по изучению дисциплины, задания для контрольных работ по дисциплине "Основы САПР в автомобилестроении"

Методичні вказівки з вивчення дисципліни "Основи САПР в автомобілебудуванні" та виконання контрольних завдань, для студентів спеціальності 133 "Галузеве машинобудування" ("Колісні та гусеничні транспортні засоби"), усіх форм навчання / уклад. : О. М. Артюх, О. В. Дударенко, А. Ю. Сосик, А. В. Щербина. Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. -62 с.

САПР, автомобіль, дизайн, програмне забезпечення, віртуальна інженерія, CAD, Car, design, software, virtual engineering, САПР, автомобиль, дизайн, программное обеспечение, виртуальная инженерия