Правові проблеми щодо збереження, відтворення та розвитку трудового потенціалу

Ужгородський національний університет

UK: У статті розглядаються правові проблеми збереження, відтворення та розвитку трудового потенціалу в Україні. Обґрунтовується бачення подальшого розвитку трудового потенціалу з урахуванням вдосконалення законодавства у цій сфері. EN: The article examines the legal issues of conservation, recreation and development of labor potential in Ukraine. Substantiates the vision of further development of labor potential in view of improving the legislation in this area. RU: В статье рассматриваются правовые проблемы сохранения, воссоздания и развития трудового потенциала в Украине. Обосновывается видение дальнейшего развития трудового потенциала с учетом совершенствования законодательства в этой сфере.

Смолярова М.Л.Правові проблеми щодо збереження, відтворення та розвитку трудового потенціалу/ М.Л. Смолярова//Науковий вісник Ужгородського національного університету: Серія Право. Випуск 15: Частина 2. – Ужгород : Поліграф центр «Ліра», 2011. - С.171-174.

employment potential, employment assistance, the incentive to work, working and living conditions, social security of employment and the unemployed, трудовий потенціал, трудовий персонал, система стимулів до праці, умови праці і життя, соціальні гарантії зайнятого і незайнятого населення, трудовой потенциал, трудовой персонал, система стимулов к труду, условия труда и жизни, социальные гарантии занятого и незанятого населения