UK: Наведені поняття про основи теорії електричних апаратів, а також контрольні завдання для вивчення дисципліни "Основи теорії електричних апаратів" RU: The concepts of the fundamentals of the theory of electrical apparatus, as well as control tasks for studying the discipline "Fundamentals of the theory of electrical apparatus" have been proposed RU: Приведены понятия об основах теории электрических аппаратов, а также контрольные задания для изучения дисциплины "Основы теории электрических аппаратов"

Основи теорії електричних апаратів: Програма дисципліни та контрольні завдання для студентів заочної форми навчання спеціальності 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка /уклад.: О. В. Близняков, Л. .Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 22 с.

електричні апарати, коефіцієнт теплопровідності, комутація електричного кола, електромагніти, електричний контакт, електродинамічні сили, electrical apparatus, coefficient of thermal conductivity, commutation of an electrical circuit, electromagnets, electrical contact, electrodynamic forces, электрические аппараты, коэффициент теплопроводности, коммутация электрической цепи, электромагниты, электрический контакт, электродинамические силы