Розвиток теорії правового стимулювання у науці трудового права

Одеський державний університет внутрішніх справ

UK: У статті досліджено розвиток теорії правового стимулювання у науці трудового права. Проаналізовано дискусійні аспекти виникнення правового інституту стимулювання у системі трудового права. На основі аналізу юридичної літератури, зроблено висновки щодо впливу наукових концепцій на формування дієвого механізму правового стимулювання учасників трудових правовідносин. EN: The article explores the development of the theory of legal stimulation in the science of labor law. The controversial aspects of the emergence of a legal institution of stimulation in the system of labor law are analyzed. On the basis of the analysis of legal literature, the conclusions about the influence of scientific concepts on the formation of an effective mechanism of legal stimulation on the participants of labor legal relations are made. RU: В статье исследовано развитие теории правового стимулирования в науке трудового права. Проанализированы дискуссионные аспекты возникновения правового института стимулирования в системе трудового права. На основе анализа юридической литературы, сделаны выводы о влиянии научных концепций на формирование действенного механизма правового стимулирования участников трудовых правоотношений.

Смолярова М. Л. Розвиток теорії правового стимулювання у науці трудового права / М. Л. Смолярова // Південноукраїнський правничий часопис, 2018.- № 4. - С. 8-10.

legal incentives, legal stimulation, the mechanism of legal stimulation, participants of labor relations, the theory of stimulation, правові стимули, правове стимулювання, механізм правового стимулювання, учасники трудових правовідносин, теорія стимулювання., правовые стимулы, правовое стимулирование, механизм правового стимулирования, участники трудовых правоотношений, теория стимулирования