UK: Актуальність та проблематика роботи полягає у тому, що пристрої для освітлення і підсвічування набирають популярність, але усі вони мають свої недоліки, які створюють труднощі для користування. Тому виникла необхідність розробки більш універсальної конструкції з покращеним методом керування. EN: The relevance and problems of the work is that lighting devices are gaining popularity, but they all have their drawbacks, which create difficulties for use. Therefore, there is a need to develop a more versatile design with an improved control method. RU: Актуальность и проблематика работы заключается в том, что устройства для освещения и подсветки набирают популярность, но все они имеют свои недостатки, которые создают трудности для пользования. Поэтому возникла необходимость разработки более универсальной конструкции с улучшенным методом управления.

Резанова А. М. Розробка програми для віддаленого керування світловими ефектами на основі контроллеру esp32: бакалаврська робота / А. М. Резанова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 83 с.

аякс, сервер, ргб, вай-фай, ajax, Server, rgb, wi-fi, аякс, сервер, ргб, вай-фай