Альбом креслень - індивідуальних завдань до виконання розрахунково-графічних та контрольних завдань для дисципліни з технологічних методів виробництва заготовок

UK: Містить 32 креслення-завдання для студентів денної та заочної форми навчання EN: Contains 32 drawing-tasks for full-time and part-time students RU: Содержит 32 чертежа-задания для студентов дневной и заочной форм обучения

Індивідуальні завдання до виконання розрахунково-графічних та контрольних завдань для дисциплін з технологічних методів виробництва заготовок для студентів спеціальностей: 131 «Прикладна механіка», 132 «Матеріалознавство», 133 «Галузеве машинобудування», 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» денної та заочної форми навчання / уклад. І.В. Акімов, В.М. Плескач.– Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 35 с.

заготовка, деталь, креслення, blank, detail, drawing, заготовка, деталь, чертёж