UK: Конспект лекцій складено для студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» освітньої програми «Фітнес та рекреація» усіх форм навчання для ознайомлення та вивчення методики проведення рекреаційних та рухливих ігор. EN: A summary of the lectures was prepared for students of the specialty 017 «Physical culture and sports» of the educational program «Fitness and recreation» of all forms of education for familiarization and study of the methodology of conducting recreational and moving games.

Конспект лекцій з дисципліни «Рухливі та рекреаційні ігри» для студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» усіх форм навчання. / Укл. О.Л. Терьохіна, С.М. Кокарева. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 56 с.

Moving games, Recreation, Recreational games, Physical Education, Рухливі ігри, Рекреація, Рекреаційні ігри, Фізична культура