Магістерська робота на тему «Формування мотивації до навчання у студентської молоді в умовах дистанційної освіти»

UK: У магістерській роботі описуються теоретичні основи поняття «мотивація», «мотив», «потреби» досліджується специфіка психологічних особливостей дистанційної освіти. EN: The master's thesis describes the theoretical foundations of the concepts of "motivation", "motive", "needs", explores the specifics of the psychological features of distance education.

Новотарський М.Є. Формування мотивації до навчання у студентської молоді в умовах дистанційної освіти / М.Є. Новотарський – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 52 c.

Мотивація, Мотив, Вік, Мотивація до навчання, Motivation, Motif, Age, Motivation to learn