Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних робіт з дисципліни «Опір матеріалів» для студентів галузі знань “Механічна інженерія” денної форми навчання, ІІІ семестр

UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання розрахунково-графічних робіт для студентів денної форми навчання з дисципліни "Опір матеріалів", ІІІ семестр. EN: Methodical reference for seminar planning with self-checking and tests section on " Strength of Materials full-time, ІІІ semester. RU: Приведены методические рекомендации для выполнения расчетно-графических работ для студентов дневного отделения по дисциплине "Сопротивление материалов", ІІІ семестр.

Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних робіт з курсу “Опір матеріалів” для студентів галузі знань “Механічна інженерія” денної форми навчання. III семестр / уклад.: В.Г. Шевченко, С.Л. Рягін, О.Г. Попович, О.С. Омельченко, А.А. Скребцов, І.А. Петрик, А.А. Панкеєва. − Запоріжжя: ЗНТУ, 2018. – 58 с.