UK: В роботі досліджувались особливості зміни властивостей сплавів при зміцненні їх різними зміцнювальними фазами. Актуальною задачею є вивчення дисперсності, форми, об'ємної долі та розміщення частинок цих фаз у дисперсійно-твердіючих сталях та сплавах, їх вплив на формування властивостей сплавів. EN: Property peculiarities of alloys hardened with different strengthening phases were under consideration. The urgent task is to study dispersion, shape, volume fraction and distribution of particles while these phases in PH steels and alloys, their influence on the forming of alloy properties. RU: В работе исследовались особенности изменения свойств сплавов при упрочнении их разными упрочняющими фазами. Актуальной задачей есть изучение дисперсности, формы, объёмной части и распределение частиц этих фаз в дисперсионно-твердеющих сталях и сплавах, их влияние на формирование свойств сплавов.

Муль О. О. Особливості використання різних зміцнювальних фаз в сплавах з дисперсійним твердінням : дипломна робота / О. О. Муль. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 87 c.

age hardening, nitride phases, “dip” of impact strength, microstructure, mechanical properties, economic efficiency, дисперсійне зміцнення, нітридні фази, «провал» ударної в’язкості, мікроструктура, механічні властивості, економічна ефективність, дисперсионное упрочнение, нитридные фазы, «провал» ударной вязкости, микроструктура, механические свойства, экономическая эффективность