Інженерія якості програмного забезпечення

UK: Книга містить основні концепції керування якістю, зокрема якістю программного забезпечення, на протязі всього життєвого циклу. Розглянуті питання сертифікації та оцінки витрат на якість. Особливу увагу приділено метрикам якості інформаційних систем, та їх використанню. Видання призначене для студентів комп’ютерних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також може бути використани магістрантами, науковими та педагогічними працівниками, фахівцями-практиками. EN: The book contains basic concepts of quality management, including quality software throughout the life cycle. The questions of certification and evaluation of quality costs were described. Particular attention is paid to quality metrics information systems and their use. The publication is intended for students of computer specialties of higher educational institutions, and can be used by post-graduate students, scientific and pedagogical staff, practitioners. RU: Книга содержит основные концепции управления качеством, в частности качеством программного обеспечения, в течение всего жизненного цикла. Рассмотрены вопросы сертификации и оценки затрат на качество. Особое внимание уделено метрикам качества информационных систем и их использованию. Издание предназначено для студентов компьютерных специальностей высших учебных заведений, а также может быть использовано аспирантами, научными и педагогическими работниками, специалистами-практиками.

Табунщик Г. В. Інженерія якості программного забезпечення : навчальний посібник. 2-ге видання / Г. В. Табунщик, Р. К. Кудерметов, Т. І. Каплієнко. – Запоріжжя : Дике Поле, 2016. – 176 с.

метрики, якість, тестирование, життєвий цикл, metrics, quality, testing, lifecycle, метрики, качество, тестування, жизненный цикл