Методичні вказівки та завдання контрольної роботи з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого курсу електротехнічного факультету заочної форми навчання

UK: Пропонуються завдання, призначені для перевірки вміння застосовувати норми сучасної української літературної мови на всіх її рівнях, а також навичок добирати різні мовні засоби, користуватися словниками та довідковою літературою. Частина завдань передбачає роботу над складанням різних видів ділових паперів, планів, анотацій, редагуванням деформованих документів та наукових текстів. EN: The tasks for monitoring language skills in using the Ukrainian language norms at all levels, choosing various language means, working with dictionaries and reference materials. Some of the tasks are dedicated to different types of business papers, plans, annotations, editing of deformed documents and scientific texts.

Методичні вказівки та завдання контрольної роботи з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів 1 курсу електротехнічного факультету заочної форми навчання / Укл.: Бондарчук К.С. Запоріжжя: ЗНТУ, 2024. - 46 с.

культура мови і мовлення, мовна норма, офіційно-діловий стиль, науковий стиль, language and speech culture, language norm, official style, scientific prose style