UK: Наведені методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Методологія наукових досліджень» EN: The methodical instructions for conducting practical lessons on discipline "Methodology of scientific research" are given. RU: Приведены методические указания к проведению практических занятий по дисциплине «Методология научных исследований»

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування, освітні програми: "Металорізальні верстати та системи", "Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні, машини і обладнання" усіх форм навчання / Л. Й. Івщенко, М. С. Комочкін, В. П. Загородній. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 10 с.

інформація, дослідження, експеримент, рішення, звіт, information, research, experiment, decision, report, информация, исследование, эксперимент, решение, отчет