Положення про кафедру «Дизайн» факультету будівництва, архітектури та дизайну Національного університету «Запорізька політехніка»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Положення про кафедру «Дизайн» факультету будівництво, архітектура та дизайн Національного університету «Запорізька політехніка» розроблене відповідно до чинного законодавства України і є документом, який регламентує діяльність кафедри «Дизайн» Національного університету «Запорізька політехніка». EN: Regulations on the Department of «Design» at the Faculty of Civil Engineering, Architecture and Design of «National University Zaporizhzhia Polytechnic» designed according to the current legislation of Ukraine. It is a document which regulates the activity of the «Design» Department of National University «Zaporizhzhia Polytechnic» RU: Положение о кафедре «Дизайн» факультета строительства, архитектуры и дизайна Национального университета «Запорожская политехника» разработано в соответствии с действующим законодательством Украины и является документом, регламентирующим деятельность кафедры «Дизайн» Национального университета«Запорожская политехника»

Положення про кафедру «Дизайн» факультету будівництва, архітектури та дизайн Національного університету «Запорізька політехніка»

положення, кафедра, дизайн, архітектура, regulations, department, design, architecture, положение, архитектура