Аналіз закладів вищої освіти країн Азії

UK: Об’єкт дослідження – Процеси аналізу та оцінки якості освіти в закладах вищої освіти країн Азії. Предмет дослідження – Освітні програми та спеціальності. Мета роботи – Вплив різних індикаторів на світові рейтинги університетів та розробити математичну модель для прогнозування цих рейтингів, використовуючи алгоритм стохастичного двокоординатного сходження. Методи дослідження – Аналітичний огляд існуючих даних, математичне моделювання, застосування алгоритмів машинного навчання, програмне забезпечення для обробки даних та аналізу результатів В дипломній роботі наведено програмну реалізацію для процесів аналізу та оцінки якості освіти в закладах вищої освіти країн Азії. EN: Object of research - Processes of analysis and evaluation of the quality of education in higher education institutions in Asia. Subject of research - Educational programs and specialties. Purpose of the study - The influence of various indicators on world university rankings and develop a mathematical model for predicting these rankings using the stochastic two-coordinate convergence algorithm. Research methods - Analytical review of existing data, mathematical modeling, application of machine learning algorithms, software for data processing and analysis of results The thesis presents a software implementation for the processes of analyzing and evaluating the quality of education in higher education institutions in Asia.

Бобирь Г.Р. Аналіз закладів вищої освіти країн Азії: бакалаврська робота / Г.Р Бобирь – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 86 с.

Освітні система, Аналіз освіти, Вища освіта, Education system, Analysis of education, Higher education