Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електронні та мікропроцесорні пристрої та системи» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання..

UK: У програмі наведені основні параметри що до викладання дисципліни EN: The program provides the basic parameters for teaching discipline RU: В программе приведены основные параметры преподавания дисциплины

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електронні та мікропроцесорні пристрої та системи» для студентів всіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізація (освітня програма) – Електричні та електронні апарати, Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв. НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 30 с.

microprocessor, electronic devices, program language, мікропроцесор, електронні апарати, мови програмування, микропроцессор, электронные аппараты, языки программирования