Наведені методичні рекомендації та вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни "Культурологія" EN: Methodical reference for self-studying course with on «Cultural science» RU: Приведены методические рекомендации и указания для самостоятельной работе студентов по дисциплине «Культурология»

Методичні рекомендації для самостійної роботи з дисципліни “Культурологія” для студентів усіх спеціальностей усіх форм навчання / уклад.: Г.А. Сигида, І. М. Спудка. – Запоріжжя : НУ «Запорізька Політехніка», 2020. – 38 с.

культурологія, мистецтво, архітектура, живопис, Cultural science, art, architecture, painting, культурология, искусство, архитектура, живопись