Луцький національний технічний університет

UK: У публікації досліджується ґенеза науково-технологічної парадигми економічного росту на різних історичних етапах. Зміни форм виробничої функції розглядаються як проекції змін, які відбуваються в економічній системі під впливом накопичування знань і розвитку технологій. EN: The genesis of a scientifically technological paradigm of economic growth at different historical stages is investigated in the publication. Changes of production function’s forms are considered as projection of changes, which occur, in economic system under the influence of knowledge accumulation and development of technologies. RU: В публикации исследуется генезис научно-технологической парадигмы экономического роста на разных исторических этапах. Изменения форм производственной функции рассматриваются как проекции изменений, которые происходят в экономической системе под влиянием накопления знаний и развития технологий.

Корольков В.В. Дослідження ґенези становлення моделі виробничої функції на різних історичних етапах // Економічні науки. Серія “Економічна теорія та економічна історія” - Економічні науки. Серія «Економічна теорія та економічна історія». Збірник наукових праць ЛНТУ. - Випуск 7(28). - Ч.1.-Луцьк, 2010.- C.401-413.

виробнича функція, економічний ріст, валовий внутрішній продукт (ВВП), моделі розвитку, технологічна детермінанта, економіка знань, інтелектуальна праця, інтелектуальний капітал, інтелектуальна власність, production function, economic growth, Gross Domestic Product (GDP), development models, technological a determinant, economy of knowledge, intellectual work, the intellectual capital, intellectual property, производственная функция, экономический рост, валовой внутренний продукт (ВВП), модели развития, технологическая детерминанта, экономика знаний, интеллектуальный труд, интеллектуальный капитал, интеллектуальная собственность