Особливості поетичного ідіостилю Е. А. По та засоби його відтворення при перекладі.

UK: Дипломна робота присвячена вивченню ідіостилю Е.А. По та способів його відтворення при перекладі. EN: The thesis paper focuses on studying E.A. Poe’s individual style and means of its reproduction in translation. RU: Дипломная работа посвящена изучению идиостиля Э.А. По и способам его воспроизведения при переводе.

Діленко М.М. Особливості поетичного ідіостилю Е. А. По та засоби його відтворення при перекладі: магістерська робота / М.М. Діленко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехника», 2021. – 114 с.

Ідіостиль, Поезія, Едгар Алан По, Individual style, Poetry, Edgar Allan Poe, Идиостиль, Поэзия, Эдгар Аллан По