Курсовий проект з Забезпечення надійності виробів електроніки

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Забезпечення надійності виробів електроніки" EN: Methodical recommendations and instructions for term paper in discipline " Reliability support of products of electronics" RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению курсового проекта по дисциплине "Обеспечение надежности изделий электроники"

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Забезпечення надійності виробів електроніки " для студентів спеціальності 7.05080101 і 8.05080101 „Мікро- та наноелектронні прилади і пристрої“ денної і заочної форм навчання / Укл.: О.В.Томашевський. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 28 с.

інтенсивність відмов, ймовірність безвідмовної роботи, гамма-відсотковий час наробки до відмови, коефіцієнт жорсткості випробувань, механізми відмов інтегральних схем, failure rate, probability of faultless work, gamma-percentile operating time to failure, coefficient of inflexibility of tests, mechanisms of refuses of the integrated circuits, интенсивность отказов, вероятность безотказной работы, гамма-процентная наработка до отказа, коэффициент жесткости испытаний, механизмы отказов интегральных схем