Методичні матеріали з ділової англійської мови для студентів 4 курсу заочного відділення факультету МТУ

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)». EN: Methodical recommendations and instructions for tests on discipline «Foreign language for business (English)». RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению контрольных работ по дисциплине «Деловой иностранный язык (английский)».

Завдання для контрольних робіт з ділової англійської мови для студентів 4 курсу спеціальності «Управління трудовими ресурсами» / Укл.: Волгіна І.О., Горлачова В.В. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 18 с.

ділова комунікація, ділова лексика, діловий етикет, модальне дієслово, ідіома, фразові дієслова, дієслово, ділові листи, business communication, business vocabulary, business etiquette, modal verb, idiom, phrasal verb, verb, business correspondence, деловая коммуникация, деловая лексика, деловой этикет, модальный глагол, идиома, глагол, деловые письма