Концепт ANZAC як домінанта австралійської культури

РВВ КДПУ ім. В. Винниченка

UK: Стаття присвячена вивченню історико-культурних умов становлення концепту ANZAC та аналізу засобів мовної репрезентації цієї домінанти національної австралійської культури. Особлива увага приділена когнітивним ознакам у структурі даного концепту. EN: The article deals with the concept of ANZAC as the one of the major Australian cultural icons. The historical and cultural conditions of its formation are considered. Special attention is given to the cognitive attributes of the concept. The means of its verbal representation are examined. RU: Статья посвящена изучению историко-культурных условий становления концепта ANZAC и анализу средств языковой репрезентации этой доминанты национальной австралийской культуры. Особенное внимание уделено когнитивным признакам в структуре данного концепта.

Жукова Н. Концепт ANZAC як домінанта австралійської культури / Н. Жукова // Наукові записки [Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка]. – Серія : Філологічні науки. – 2009. – Вип. 81 (3). – С. 275-280.

world view, Australian culture, ANZAC, concept, картина світу, австралійська культура, ANZAC, концепт, картина мира, австралийская культура, ANZAC, концепт