Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи телебачення»

UK: Наведені методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Основи телебачення" EN: Methodical instructions for laboratory work on discipline " Fundamentals of Television'' RU: Приведены методические указания к лабораторным работам по дисциплине "Основы телевидения"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи телебачення» для студентів спеціальності 7.090.701 денної та заочної форм навчання. Ч.2 / Укл.: В. І. Мислєнков - Запоріжжя: ЗНТУ, 2002.-56 с.

Основи телебачення, модуль кольоровості, сигнал синхронізації, характеристики телевізійного приймача, радіоканал, Fundamentals of Television, color module, clock signal, Specifications TV receiver, radio channel, Основы телевидения, модуль цветности, сигнал синхронизации, характеристики телевизионного приемника, радиоканал