Методичні вказівки і завдання до практичних робіт з курсу «Прикладна механіка» для студентів заочної форми навчання немеханічних спеціальностей

UK: Представлено короткий зміст лекційного матеріалу за темою «Деталі машин», контрольні питання за темами та завдання для виконання розрахунково-графічних завдань з дисципліни «Прикладна механіка». EN: A short content of lecture material on the topic “Machine Parts”, test questions on topics and assignments for performing computational and graphic tasks in the discipline “Applied Mechanics” are presented.

Методичні вказівки і завдання до практичних робіт з курсу «Прикладна механіка». Частина 4 «Деталі машин» для студентів заочної форми навчання немеханічних спеціальностей /Укл.: А.Д.Фурсіна, В.Г.Шевченко, С.Ю.Кружнова,- Запоріжжя: НУЗП, 2024. – 20 с.

Прикладна механіка, кінематика точки, Механічна передача, зубчаста передача, Кутова швидкість, Аpplied mechaniсs, kinematics of a point, Mechanical transmission, gear, Аngular velocite