UK: Оцінка рівня використання трудового потенціалу вітчизняних підприємств в цілому свідчить про недостатньо повне введення даного ресурсу в відтворювальний процес. Вивчення способів управління трудовим потенціалом і розробка методів їх практичної реалізації дозволить суб'єктам господарювання істотно збільшити ефективність праці. EN: Assessment of the level of use of labor potential of domestic enterprises in general indicates an insufficiently complete introduction of this resource into the reproduction process. The study of ways to manage labor potential and the development of methods for their practical implementation will allow businesses to significantly increase labor efficiency. RU: Оценка уровня использования трудового потенциала отечественных предприятий в целом свидетельствует о недостаточно полное введение данного ресурса в воспроизводственный процесс. Изучение способов управления трудовым потенциалом и разработка методов их практической реализации позволит субъектам хозяйствования существенно увеличить эффективность труда.

Ткаченко А.М. Управління трудовим потенціалом підприємства та підвищення ефективності його використання / А.М. Ткаченко, А.В. Бакута // Вісник економічної науки України: науковий журнал. – №1(32). – 2017. – С.99-102.

Labour potential, Work motivation, Development of personal, Трудовий потенціал, Трудовий потенціал, Розвиток персоналу, Трудовой потенциал, Мотивация труда, Развитие персонала