UK: Завдання контрольної роботи №2 передбачають перевірку знань щодо оформлювання різного типу документів, видів індивідуальних і колективних форм спілкування, а також навичок перекладу фахового тексту. EN: Test paper 2 assignments are to check the knowledge of document processing, individual and collective communication, the skills in the translation of professional texts. RU: Задания контрольной работи №2 требуют знаний по оформлению разного типа документов, видов индивидуальных и коллективных форм общения, а также навыков перевода текста по специальности.

Методичні вказівки та завдання контрольної роботи №2 з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів факультету економіки та управління заочної форми навчання / уклад.: К.С. Бондарчук. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2011. – 30 с.

офіційно-діловий стиль, документ, реквізит, види документів, переклад, редагування документів, усне ділове спілкування, official style, document, requisite, document types, translation, document editing, официально-деловой стиль, документ, реквизит, виды документов, перевод документов, редактирование документов, устное деловое общение