Навчальний посібник з дисципліни "Основи САПР в автомобілебудуванні"

UK: Навчальний посібник призначений для набуття студентом теоретичних знань з основ організації, створення й функціонування сучасних систем автоматизованого проектування (САПР) технологічного призначення, а також навчання студента практичній роботі із сучасними САПР. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The aim of the training manual is intended to provide the student with theoretical knowledge of the basics of organisation, creation and functioning of modern CAD systems for technological purposes, as well as to teach the student practical work with modern CAD systems. This training manual is intended for students studying in the field of mechanical engineering. RU: Учебное пособие предназначено для получения студентом теоретических знаний по основам организации, созданию и функционированию современных систем автоматизированного проектирования (САПР) технологического назначения, а также обучению студента практической работе с современными САПР. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Основи САПР в автомобілебудуванні : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 168 с.

САПР, Автомобіль, Дизайн, Програмне забезпечення, Віртуальна інженерія, CAD, Car, Design, Software, Virtual engineering, САПР, Автомобиль, Дизайн, Программное обеспечение, Виртуальная инженерия