Бухгалтерський облік витрат податку на прибуток банківської установи

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, ТОВ “ДКС Центр”

UK: Особливе місце, яке відводиться банківській системі як сполучній ланці економіки при проведенні економічної політики держави, робить важливим дослідження питань оподаткування прибутку комерційних банків, особливостей податкового регулювання банківської діяльності з відображення витрат з податку на прибуток у бухгалтерському обліку. Актуальність дослідження полягає ще й в тому, що дані питання необхідно розглядати як з позиції забезпечення стійкості та стабільності банківської системи, так і з позиції впливу банків на основні напрями та темпи економічного розвитку країни. EN: A special place that is given to the banking system as a connecting link in the economy during the economic policy makes an important study on taxation of profits of commercial banks, the tax characteristics of banking regulation to reflect the cost of income tax accounting. Relevance of the research lies in the fact that these issues must be considered as the position of ensuring the sustainability and stability of the banking system and from a position of influence banks on major trends and the pace of economic development. RU: Особое место, которое отводится банковской системе как связующему звену экономики при проведении экономической политики государства, делает важным исследование вопросов налогообложения прибыли коммерческих банков, особенностей налогового регулирования банковской деятельности по отражению расходов по налогу на прибыль в бухгалтерском учете. Актуальность исследования заключается еще и в том, что данные вопросы необходимо рассматривать как с позиции обеспечения устойчивости и стабильности банковской системы, так и с позиции влияния банков на основные направления и темпы экономического развития страны.

Зоря О. П. Бухгалтерський облік витрат податку на прибуток банківської установи / О. П. Зоря, Н. Р. Савченко // "Ефективна економіка". – 2014.– № 8 / [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/

бухгалтерський облік, витрати, податок на прибуток, прибуток, аccounting, expenses, profit tax, profit, бухгалтерский учет, расходы, налог на прибыль, прибыль