Індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни «Спеціальні розділи вищої математики» для студентів денної форми навчання галузі знань 12 «Інформаційні технології»

UK: Розроблено індивідуальні завдання для виконання самостійної роботи з дисципліни “Спеціальні розділи вищої математики” для студентів денної форми навчання галузі знань 12 «Інформаційні технології». Методичні матеріали містять розділи «Диференціальні рівняння», «Функція комплексної змінної» та «Операційне числення». Наведено 26 типових задач по 30 варіантів. EN: Individual tasks for performing independent work on the discipline “Special sections of higher mathematics” for full-time students of branch of knowledge 12 «Information Technology» have been developed. Methodical materials contain the sections «Differential equations», «Functions of several variables» and «Operational calculus». There are 26 typical tasks with 30 variants. RU: Разработаны индивидуальные задания для выполнения самостоятельной работы по дисциплине “Специальные разделы высшей математики” для студентов дневной формы обучения отрасли знаний 12 «Информационные технологии». Методические материалы содержат разделы «Дифференциальные уравнения», «Функция комплексной переменной» и «Операционное исчисление». Приведено 26 типовых заданий по 30 вариантов.

Індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни “Спеціальні розділи вищої математики” для студентів денної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» / Укл. Коротунова О. В. – Запоріжжя: НУ «ЗП», 2022. – 52 с.

диференціальні рівняння, функція комплексної змінної, операційне числення, differential equations, function of a complex variable, оperational calculus, дифференциальные уравнения, функция комплексной переменной, операционное исчисление