Самостійна та індивідуальна робота з автоматизованого проєктування електронної апаратури

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисциплін "Комп'ютерна графіка", "Основи геометричного та графічного моделювання" EN: Methodical recommendations and instructions an independent and individual work in the disciplines "Computer graphics", "Bases of geometric and graphic modeling"

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисциплін: "Комп'ютерна графіка", "Основи геометричного та графічного моделювання" для студентів спеціальностей 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», 172 «Телекомунікації та радіотехніка» для усіх форм навчання / Уклад. : Ірина ПОСПЕЄВА, Тетяна КУЛЯБА-ХАРИТОНОВА, Станіслів ШАПТАЛА – Запоріжжя : НУЗП, 2023. – 55 с.

САПР, моделювання, векторна графіка, креслення, CAD, modeling, vector graphics, drawing