UK: Наведені методичні рекомендації до вивчення курсу та виконання контрольних робіт з дисципліни «Маркетинг промислового підприємства» EN: Methodical recommendations to study and course papers writing on individual work on discipline «Marketing of industrial enterprises» RU: Приведены методические рекомендации к изучению курса и выполнению контрольных работ по дисциплине «Маркетинг промышленного предприятия»

Методичні рекомендації до вивчення курсу та виконання контрольних робіт з дисципліни «Маркетинг промислового підприємства» для студентів напряму підготовки 6.030507 «Маркетинг» ОС «Бакалавр» заочної форми навчання / уклад. Н. М. Павлішина. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 26 с.

ринок, попит, угода, сервіс, підприємство, промисловий маркетинг, кон'юнктура, комунікація, market, demand, agreement, service, enterprise, industrial marketing, conjuncture, communication, рынок, спрос, соглашение, сервис, предприятие, промышленный маркетинг, конъюнктура, коммуникация