Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Системи та мережі радіомовлення і телебачення»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Системи та мережі радіомовлення і телебачення» EN: Methodical instructions for laboratory work on discipline " Systems and network of radio and television'' RU: Приведены методические указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине “Системы и сети радиовещания и телевидения»

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Системи та мережі радіомовлення і телебачення» для студентів спеціальності 6.092.400 "Інформаційні мережі зв'язку" усіх форм навчання/ Укл.: В. І. Мислєнков - Запоріжжя: ЗНТУ, 2007.-78с.

резонанс, преселектор, телевізійний сигнал, блок кольоровості, супутникове телебачення, resonance, preselector, TV signal, chrominance block, satellite television, резонанс, преселектор, телевизионный сигнал, блок цветности, спутниковое телевидение