Робоча програма по різальному інструменту

UK: Наведена робоча навчальна програма по різальному інструменту з дисципліни «Різальний інструмент та інструментальне забезпечення АВ» EN: An of executable educational code over is brought on a cutting instrument from discipline the of «Cutting of instrument and instrumental providing AР» RU: Приведена рабочая учебная программа по режущему инструменту дисциплины «Режущий инструмент и инструментальное обеспечение АВ»

Робоча програма навчальної дисципліни «Різальний інструмент та інструментальне забезпечення АВ»для студентів спеціальності 7 (8).05050301 «Металорізальні верстати та системи» / Циганов В. В. - Запоріжжя : ЗДТУ, 2019. - 12 с.

проектування інструменту, поверхні, кінематика рухів, заготовка, різання, кріплення інструменту, оброблена поверхня, знос, planning of instrument, surfaces, kinematics of motions, purveyance, cutting, fastening of instrument, treated surface, wear, проектирование инструмента, поверхности, кинематика движений, заготовка, резание, крепление инструмента, обрабатываемая поверхность, износ