Баланс потужностей рухомого складу в процесі рекуперації електричної енергії

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

UK: Обговорюються особливості побудови балансу потужності автономного моторвагонного рухомого складу для визначення резервів здійснення рекуперації електричної енергії. EN: Discussed are the peculiarities of constructing the balance of power of the autonomous rolling stock to determine the reserves of the implementation of the energy recuperation. RU: Обсуждаются особенности построения баланса мощности автономного моторвагонного подвижного состава для определения резервов осуществления рекуперации электроэнергии.

Кулагін Д. О. Баланс потужностей рухомого складу в процесі рекуперації електричної енергії / Д. О. Кулагін // Вісник НТУ «ХПІ». – 2013. – № 36(1009). – С. 392–393.

timetable for movement, car driving, traction asynchronous motor, motor-vehicle rolling stock, management, flow coupling, traction power, графік руху, автоведення, тяговий асинхронний двигун, моторвагонний рухомий склад, керування, потокозчеплення, потужність тяги, график движения, автоведення, тяговый асинхронный двигатель, моторвагонный подвижной состав, управления, потокосцепления, мощность тяги