Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Завдання конспекту – ознайомити студентів з теоретичними аспектами та основами комп’ютерного забезпечення будівельного виробництва: змінами нормативної бази складання кошторисної документації, закономірностями складання її та ведення послідовного створення. У конспекті висвітлені загальні принципи та питання формування структури кошторисів та формування проекту у MS Project. EN: The task of the synopsis is to acquaint students with the theoretical aspects and basics of computer support of construction production: changes in the regulatory framework for compiling budget documentation, the laws of compiling it and maintaining a consistent creation. The abstract covers the general principles and issues of forming the structure of estimates and project formation in MS Project. RU:Задача конспекта - ознакомить студентов с теоретическими аспектами и основами компьютерного обеспечения строительного производства: изменениями нормативной базы составления сметной документации, закономерностями складывания ее и ведения последовательного создания. В конспекте освещены общие принципы и вопросы формирования структуры смет и формирования проекта в MS Project.

Конспект лекцій з дисципліни “Комп’ютерне забезпечення будівельного виробництва” для студентів всіх форм навчання спеціальності 192 - «Будівництво та цивільна інженерія» /Укл. М.В. Кулік, О.С. Іщенко - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. - 130с.

Комп’ютерне забезпечення, Будівельне виробництво