UK: Наведено вказівки з вивчення дисципліни та виконання контрольних завдань дисципліни «Електричні апарати» для освітньої програми «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» заочної форми навчання EN: Pointing over is brought from the study of discipline and implementation of control tasks of discipline the "Electric vehicles" for the educational program "Electromechanical equipment of power-intensive industries" in absentia form of studies RU: Приведены указания по изучению дисциплины и выполнению контрольных заданий дисциплине «Электрические аппараты» для образовательной программы «Электромеханическое оборудование энергоемких производств» заочной формы обучения

Методичні вказівки з вивчення дисципліни та виконання контрольних завдань дисципліни «Електричні апарати» для освітньої програми «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» заочної форми навчання Частина 1 / уклад.: М. В. Антонова. – Запоріжжя : НУ«Запорізька політехніка», 2019. – 32 с.

теплові процеси в електричних апаратах, контактні явища в електричних аппаратах, електродинамічні зусилля в електричних апаратах, електроматнітні явища в електричних апаратах, процеси комутaцiї електричних кіл, ізоляція електричних апаратів, thermal processes in electrical apparatus, contact phenomena in electrical apparatus, electrodynamic forces in electric apparatuses, electromagnetic phenomena in electric apparatuses, switching processes in electric circuits, isolation of electrical apparatus., тепловые процессы в электрических аппаратах., контактные явления в электрических аппаратах, электродинамические усилия в электрических аппаратах, електроматнитни явления в электрических аппаратах, процессы комутaцiи электрических цепей, изоляция электрических аппаратов.