UK: Розроблено індивідуальні завдання для самостійної роботи студентів з дисципліни “Вища математика”, наведено 23 типових завдання по 30 варіантів в кожному. EN: Individual tasks for independent work of students in the discipline "Higher Mathematics" are developed, 23 typical tasks are given on 30 variants in each. RU: Разработаны индивидуальные задания для самостоятельной работы студентов по дисциплине «Высшая математика», приведены 23 типовых задания по 30 вариантов в каждом.

Індивідуальні завдання для самостійної роботи з вищої математики для студентів економічних спеціальностей денної форми навчання / уклад. Н. О. Нечипоренко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 50 с.

лінійна і векторна алгебра, аналітична геометрія,, диференціальне та інтегральне числення, диференціальні рівняння, ряди, linear and vector algebra, analytic geometry, differential and integral calculus, differential equations, series, линейная и векторная алгебра, аналитическая геометрия, дифферен-циальное и интегральное исчисление, дифференциальные уравнения, ряды