Магістерська робота на тему «Психологічна робота з подружніми конфліктами у молодих сім’ях здобувачів вищої освіти»

UK: У магістерській роботі описуються проблеми подружнього конфлікту у молодій сім’ї досліджується причини виникнення подружніх конфліктів у молодій сім’ї. Розроблено тренінгову програму «Конструктивне лідерське вирішення конфліктів у сімейних взаємостосунках» та рекомендації молодій сім’ї щодо оптимізації подружніх взаємин. EN: The master's thesis describes the problems of marital conflict in a young family and explores the causes of marital conflicts in a young family. The training program "Constructive leadership resolution of conflicts in family mutual relations» and recommendations for a young family to optimize marital relationships.

Чернова Ю.В. Психологічна робота з подружніми конфліктами у молодих сім’ях здобувачів вищої освіти /Ю.В. Чернова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 94 c.

Особистісні детермінанти, Сім’я, Сімейний конфлікт, Лідерство, Personal determinants, Leadership, Family, Family conflict