UK: Методичні вказівки призначені для студентів магістратури спеціальності 035.41 – германські мови та література (переклад включно), перша мова – англійська». Вони покликані дати уяву студентам завершального семестру магістратури про зміст, форму і характер стажування за обраною спеціальністю, а також мають сприяти подальшому формуванню навичок науково-дослідної роботи в галузі філології, кінцевою точкою чого є захист кваліфікаційної роботи і отримання пошукованої кваліфікації. EN: Methodical instructions are intended for students of the master's degree in specialty 035.41 – Germanic languages and literature (translation including), English as first language”. They are designed to give an idea to the students of the final semester of the master's degree about the content, form and nature of the internship in the chosen specialty, and should also contribute to the further formation of the skills of research work in the field of philology, the final point of which is the defense of the qualification work and obtaining the sought-after qualification.

Методичні вказівки до переддипломної практики для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно)» / Укл.: А.М. Приходько. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 26 с.

переддипломна практика (стажування), кваліфікаційна робота, Освітня програма, pre-diploma practice, qualifying work, educational program